Projekty w trakcie realizacji (Projekty budowlane i wykonawcze) z lat 2011-2012

Budynek mieszkalny, wielorodzinny z usługami w parterze i garażem przy ul. Aluzyjnej w Warszawie - Biuro Architektury i Urbanistyki Szweycer Sp. z o. o.

Zespół Zabudowy administracyjno-biurowo-mieszkaniowej, wielorodzinnej z garażem - APARTAMENTY SYRENA przy Al. Rzeczypospolitej w Wilanowie w Warszawie – WADECO Sp. z o. o.

Zespół zabudowy mieszkaniowej, wielorodzinnej przy ul. Berensona w Warszawie – AKCENT Sp. z o. o.

Zabudowa mieszkaniowa, wielorodzinna z garażem podziemnym przy ul. Liwieckiej, Beskidzkiej w Warszawie – PLUS 3 - ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Zespół mieszkalny, wielorodzinny z usługami w parterze i garażami podziemnymi przy ul. Bohaterów Września w Warszawie – MKC ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna wraz z usługami oraz parkingami podziemnymi przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie - Bulanda, Mucha ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Wielozadaniowy zespół zabudowy mieszkaniowej, wielorodzinnej z funkcjami usługowymi, garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną – Warszawa, Dzielnica Ursynów, ul. Kłobucka – ARCHiPLAN DESIGN sp. z o.o. sp.

Budynki mieszkalne, wielorodzinne (kwartały „M”, „N”) z garażami podziemnymi, powierzchnią biurową w parterach budynków wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną przy ul. Ząbkowskiej w dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy” – Bulanda, Mucha ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Przebudowa i rozbudowa istniejących budynków na potrzeby Firmy LESAFFRE Sp. z o. o. przy ul. Dworcowej 36 w Wołczynie k. Kluczborka – BL Polska Sp. z o. o.

Budynek Ambasady Ukrainy oraz adaptacji na cele mieszkalno-biurowe budynku istniejącego przy ul. Malczewskiego 17 w Warszawie – STUDIO B.A.U. Sp. z o. o.

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem” przy ul. Promiennej/Okółnej w Markach k. Warszawy – WADECO Sp. z o. o.

Budynek mieszkalny, wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym przy ul. Nasielskiej 44 w Warszawie – MKC ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Budynek mieszkalny, wielorodzinny z usługami w Warszawie - Mokotów, ul. Olesińska, ul. Puławska – STUDIO B.A.U. Sp. z o. o.

Budowa Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego wraz z infrastrukturą w Olsztynie, w rejonie ulicy Piłsudskiego – ARTINEX Krzysztof Wolski

Budynki mieszkalne, wielorodzinne z usługami i garażami nr 9A i 9B etap II w „Osiedlu Róż” w Piasecznie – WADECO Sp. z o. o.

Nadbudowa budynku biurowo-magazynowego przy ul. Przecławskiej 8 w Warszawie – AKCENT Sp. z o. o. o.

Hala magazynowa i budynek biurowy przy ul. Rebusowej w Michałowicach k. Warszawy – 4am ARCHITEKCI S.C.

Zespół mieszkalno-biurowy z usługami oraz garażem podziemnym przy ul. Sikorskiego/Pory w Warszawie – PLUS 3 - ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym wielostanowiskowym zlokalizowanym na ul. Sowińskiego w Warszawie – ARTINEX Krzysztof Wolski

Zespół Budynków Mieszkalnych, Wielorodzinnych z garażem podziemnym przy ul. Sowińskiego 51 – MKC ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Zabudowa mieszkaniowa, wielorodzinna przy Alei Wilanowskiej i Alei Rzeczpospolitej w Warszawie – PLUS 3 - ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Przedszkole 10-cio oddziałowe przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Warszawie – Dzielnica Wilanów – Pracowni Architektonicznej BNS S.C.

Zespół mieszkalno-usługowy przy ul. Powstańców 33 w Ząbkach – MKC ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Nadbudowa budynku biurowego Firmy Action S.A. w Zamieniu, gmina Lesznowola – WADECO Sp. z o. o.

Projekt budynku konsulatu wizowego, budynku portierni, budynku śmietnika, trzech wiat zadaszenia na terenie Ambasady Chin przy ul. Bonifraterskiej 1 w Warszawie

Projekt zabudowy mieszkaniowej, wielorodzinnej z usługami w parterze i garażem podziemnym przy ul. Chruściela w Warszawie – PLUS 3 - ARCHITEKCI Sp. z o. o.

Projekt zespołu budynków biurowych z częścią magazynową na wspólnym garażu podziemnym przy ul. Tanecznej w Warszawie - EM Jednacz Architekci